Obsługa najmu

Oddajesz swoją nieruchomość do najmu?

Wynajem mieszkania wiąże się z ryzykiem - oddajesz swoją nieruchomość do użytkowania nieznanym osobom. Pozwól nam zadbać o cały cykl przedsięwzięcia – od przygotowania mieszkania przez prowadzenie wszelkich rozliczeń i kontroli, po zmianę lokatorów, by zachować ciągłość najmu. Chcielibyśmy zaproponować Ci usługę, która ma na celu optymalizację całego procesu, podniesienie zysków oraz obniżenie kosztów.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA CIEBIE

Wynajem mieszkania wiąże się z ryzykiem - oddajesz swoją nieruchomość do użytkowania nieznanym osobom. Nie zawsze zysk z najmu balansuje poniesione koszty. Chcielibyśmy zaproponować Ci usługę, która ma na celu optymalizację całego procesu.

Zapewniamy:

przygotowanie lokalu do najmu

sesję fotograficzną

promocję Twojej oferty

prezentację mieszkania

weryfikację kandydatów

przeprowadzanie negocjacji z najemcami

skonstruowanie umowy najmu

stały nadzór nad mieszkaniem

usuwanie usterek

nieprzerwany najem

przeprowadzanie protokołów zdawczo-odbiorczych

Nasze atuty

budujemy relacje oparte na zaufaniu.

Obsługujemy obcojęzycznych najemców. Posiadamy liczne kontakty, dzięki którym pracownicy kontraktowi zagranicznych korporacji chętnie korzystają z naszych poleceń.

Gwarantujemy stałą cenę przez cały okres umowy. Nie pobieramy prowizji za znalezienie najemcy, ani nie doliczamy dodatkowych kosztów jeśli w trakcie umowy zmienia się najemca. Fair? 🙂

Możesz nam zlecić usługę Home Stagingu, dzięki której Twoja nieruchomość nabierze blasku, a jej wartość na rynku wynajmu lub sprzedaży wzrośnie.

Twoje korzyści

bezpieczeństwo na każdym etapie najmu

pewność, że mieszkanie jest w dobrych rękach

ciągłość najmu

kontrola nad stanem fizycznym lokalu

ograniczenie wydatków na prowizje za pośrednictwo, dojazdy na prezentacje, prawników, reklamę

spokój – nikt nie będzie Cię niepokoił, ani prosił o pokazanie mieszkania w weekend, a zmiana lokatora przestanie być stresująca

Twoje dobre samopoczucie i więcej czasu na przyjemności 🙂

Zadzwoń do naszego doradcy aby dowiedzieć się więcej.